Таке відео підлітки викладають в інтернет. Вони стрибають з горищ, катаються над прірвами, їздять на дахах електричок  і навіть на зчепленнях вагонів метро. Та якщо пробратися в закинуті будинки нескладно. То за дотриманням правил користування метро слідкують.

Тетяна Сіпко, чергова по станції : " Коли ми знаходимось на регламенті, то так звичайно ми слідкуємо за посадкою та висадкою пасажирів у вагони і це ми можемо прослідкувати".

Как держать эмоции под контролем

Тож хулігани вичікують час, коли чергових не буде на платформі.  І головне ж, відео ще потрібно відзняти. Саме катання немає сенсу, якщо цього ніхто не побачить, розповідають психологи. Адже так підлітки намагаються показати своїм одноліткам, які вони круті. Бажання похизуватися повністю затьмарює розум. Вони не бояться, ані того, що можуть травмуватися і навіть загинути, ані того, що порушують закон і за це можуть покарати. 

Ольга Щур, психоглог : " Человек в какой-то момент решает, что надо себя как-то проявить и собственно говоря, здесь подсказка как можно. Особенно с такой неустойчивой психикой как в кубертатном периоде наблюдается, когда они готовы пойти за кем-то, кто скажем считается у них авторитетом".

Так і Славко потрапив свого часу до своєрідної екстремальної тусовки. Старші хлопці з двору приймали в компанію тільки після проходження певного тесту.  Вони каталися на гаражах і перескакували з одного на інший. Екзамен склав і заняття сподобалось. Тоді здавалося, що це дає неабиякий драйв.

Ученые выяснили, как мужчины выбирают себе женщин

Славко Артамонов, киянин : " Катались-катались и докатались до того, что в один прекрасный день я упал и сломал себе нормально нугу в двух местах и лежал потом в больнице с этой ногой три месяца по- моему".

Після лікування до гаражів не повернувся. А якщо хочеться відірватися, бере в руки гітару. Каже рок-музика замінила увесь екстрим. Однак не треба чекати поки станеться нещасний випадок – радять психологи.  А допомогти переспрямувати енергію можуть, приміром, бойові мистецтва.

Олексій Олійник, тренер з бойового Самбо : " Хочется где и подраться  с кем-то и поругаться, поэтому непосредственно люди приходят в спортзал и выплёскивают весь свой негатив на спортивной груше, на партнёре что бы на улице где-то не сорваться".

Ілона Ковч, журналіст : " Виплеснути накопиченні емоції найкраще на боксерській груші. Зараз покажу як правильно бити. Спочатку захищаю руки. Якщо вдарити ось так можна зламати руку. Тому міцно сжимаю пальці і б’ю прямим кулаком".

Чрезмерная родительская забота может привести к депрессии у детей

Тож перевіряйте час від часу, яке відео викладає ваша дитина в інтернет.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: игра подростки психика социум
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1082
Загрузка...
Загрузка...