Світ охопила лихоманка Гангнам- стайлу. Хіт, що влітку 2012 року заспівав корейський репер Сай, копіюють навіть виконавці у памперсах. Зокрема, цей семимісячний малюк. Відео на Ютубі у його інтерпретації переглянуло вже понад мільйон осіб.

Кліп Gangnam Style приніс Youtube 8 мільйонів доларів

Українські дітлахи – задніх не пасуть.  У Кривому Розі на новорічному святі у дитсадочку малеча вражала батьків зовсім не традиційною пісенькою "У лісі, лісі темному", а гангнамстайлом.

У світі на YouTube гангнамстайл подивилося понад мільярд людей.  Як наслідок, відеохостинг на цьому заробив більше ніж 8 мільйонів доларів. Гроші надійшли від реклами, яку розміщували  на сторінці  із  шедевром.  А ось сам виконавець отримав від реклами на YouTube близько 870-восьмисот сімдесяти тисяч доларів.

Юрій Фалеса, продюсер :  "Судя по тому, что к этому видео была подключена машина очень большая, так как они это всё подали, это не могло не иметь успех, естественно там были большие деньги. Если взять по затратной части – 200 тысяч долларов и сколько он уже заработал – это выгодно".

Відеокліп на пісню Gangnam Style набрав 1 мільярд переглядів в інтернеті

А ось українським талантам для такого успіху не вистачає фінансів, каже продюсер. Утерти носа корейцю вітчизняному шоу- бізу нині не до снаги.

Юрій Фалеса, продюсер : " В ближайшее время вряд ли. Казаки интересные были, не похожи не на кого, выстрелили и сразу стали популярны во всем мире, и то, у них вряд ли будет столько просмотров".

До слова, з українських виконавців на Ютубі  не рідко цікавляться творчістю Ольги Полякової, кажуть фахівці. Її кліп "Рашен стайл" за місяць переглянуло майже півмільйона людей.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг украинцы видео песня ютуб
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2121
Загрузка...
Загрузка...