Весь світ сьогодні відзначає день Святого Валентина. За кілька років свято укорінилося серед українців і стало символом закоханості. Однак багато хто не знає, що Валентин - ще й покровитель сис-адмінів, айтішників, програмістів. А оскільки закоханість - приходить та минає, а проблеми із віндовс  - залишаються вічно, то сьогодні вшановуємо саме компютерників.  І хоча вони завжди готові допомогти недосвідченим юзерам, ті продовжують кепкувати над програмістами: складають численні анекдоти і створювати міфи.

За кількістю вигаданих про них анекдотів, програмісти поступаються хіба що Чапаєву та невгамовному Вовочці. А ось самі жартувати не люблять та й не дуже вміють. Міф перший - програмісти - сумні закомплексовані ботаніки.

Samsung вслед за Apple и Google создаст часы-компьютер

Ми переконалися: із гумором у програмістів все гаразд. Але вони це ретельно приховують від замовників.

Міф другий - айтішники не долюблюють перукарів. Веб-розробник Кирило стереотип спростовує. На словах принаймні.

Кирило Медведніков ,  керівник відділу WEB-розробки : " Все любят стричься и бриться и чистить зубы".

Третій стереотип - у приборкувачів програм безлад на робочому місці.

Артем Малюга , програміст : " Бардак на столе, вокруг – чисто. Потому что приходят люди консультироваться и оставляют  что-то здесь. Смотрите - три пульта от телевизора, пульт от кондиционера, три портсигара отечественных, два магнитофона, смотрите, телевизор принесли, ботинки".

У комп’ютерників не клеїться із жінками, тому харчуються вони переважно пивом і сухариками. Але на свою гірку долю не нарікають. Міф четвертий.

Тетяна Наконечна, журналіст : " Досвідчений програміст ніколи не помре з голоду. І справа тут не у високій зарплаті. Просто коли у холодильнику закінчуються продукти, він дістає залишки їжі з клавіатури".

Жінки - погані програмісти. Стереотип номер чотири.  Беруся його спростувати власноруч і навмання. А ще вони полюбляють працювати уночі.

Как хакеры используют сайты знакомств

Кирило Медведніков, керівник відділу WEB-розробки : " Никто тебя не дергает, все уже спят, никто не отвлекает ни шума, ничего".

Власні ритуали мають і системні адміністратори. Наприклад, приборкують техніку у магічному танці із бубном.

День комп"ютерника святкують не лише програмісти. Свого життя без мишки та клавіатури не уявляють і білі комірці. Юлія біля монітора просиджує весь робочий день. Удома віртуальне життя не закінчується, лише переходить в економний режим.

Юлія Корнійчук,  редактор сайту : " Навіть коли приходиш додому і готуєш щось поїсти, в тебе постійно на фоні щось відбувається: грузиться, музика грає, там хтось тобі пише, можна сказати, що і засинаю за комп"ютером, тому що грає музика і автоматично на режимі він виключається. Вранці просинаюся - ентер і далі пішла".

На что украинцы готовы променять офисное кресло

Із професійним святом усіх комп"ютеринків вітають Тетяна Наконечна, Василь Дедін, та всі хто від них залежить на каналі Юбіар.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: компьютер праздник it-технологии
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 689
Загрузка...
Загрузка...