Перед Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальної сфери, а також облдержадміністраціями було поставлено завдання активізувати роботу з перевірки та аналізу економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги в регіонах. Про це повідомляє  "Україна Комунальна" 

Ціни на електроенергію можуть зрости на 25%, на газ - 20%

"Тарифи на комунальні послуги мають бути стабільними. Місцеві ради, які допустили підвищення тарифів мають ще раз перевірити їх обґрунтованість та привести у відповідність з економічно доцільними. Це питання перебуває на особливому контролі Уряду", - наголосив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Також він зазначив, що завдяки втручанню Уряду у січні цього року, наприклад, Запорізькій міськвиконком скасував своє рішення про підвищення тарифів майже на 10% на водопостачання та водовідведення.

"Цього року були спроби підвищення тарифів ЖКГ майже в усіх регіонах України, окрім Дніпропетровської області, міста Києва та Севастополя. Уряд буде відслідковувати кожний такий випадок і відповідно реагувати", - повідомив Олександр Вілкул.

Розраховуючись за компослуги, українці платять і за… повітря

Раніше, у Мінрегіоні переконані, що потрібно не підвищувати тарифи в житлово-комунальному господарстві, а зменшувати витрати та залучати інвестиції.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цены комунальные платежи жкг
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2498