Гаманець тріщить по всіх швах, бо дисконтних карток назбирали цілу купу – зробіть чистку. Деякі знижки час відправити у смітник. Супермаркети, аптеки і навіть АЗС активно переходять на інші програми лояльності – хитрі бонуси. 

Знижка - є. Скористатися  - зась. Знавці ритейлу  пропонують "погратися". У накопичування бонусів. Сценаріїв – чимало. Деякі заклади пропонують збирати бали, які колись, може раз на квартал, вам перерахують у гривні.  Або запропонують подарунок.

Украинцы выращивают в теплицах огурцы и помидоры, но выгоднее - клубника и салат

Дмитро Роденко, директор маркетингової компанії : " Вам можуть запропонувати обміняти якусь кількість бонусів на праску, або якусь фен. Вам може й потрібен фен або праска, утім не такі, як там пропонуються. Тобто ви можете порівняти, що в іншому випадку, ви б отримали гарантовані знижки, умовно кажучи на 200 гривень. А так ви отримаєте знижку на 60-80% на ту товарну позицію, яка вам не потрібна".

Маркетологи пояснюють:  знижками клієнтів уже не здивуєш. Їх  леть не кожна крамниця роздає. Відсоток практично однаковий.  Коли людина має так звану "золоту" картку – з максимальним процентом заощадження – її лояльність до магазину зменшується. Натомість, бонуси - можуть зацікавити.

Ірина Корчагіна, маркетолог : " Если вас как покупателю, допустим, магазина косметики, пригласят вас на какой-то бесплатный макияж от какого-то бренда, вам это даже может быть будет более ценным, чем 5-% скидка, которая составит 20-50 гривен. Хотя для магазина это могут быть затраты одного уровня".

20 компаний, которые сделали революцию в продажах

Однак деякі продуктові супермаркети  знижкам не зраджуватимуть.  Кажуть, народу подобається. Тож і навідуються частіше. Мовляв, систему бонусів сприймають не всі. Уявіть, що витрачаєте за місяць у супермаркеті 2 тисячі гривень…

Катерина Огуряєва, представник супермаркету : " Если у вас 1% скидки, вы сохраняете 20 гривен, у себя на бонусном счету, и с этого бонусного счета вы сможете списать эти баллы в течении определенного времени. Не пользуетесь  карточкою - ваши баллы могут сгореть. Вы предъявляете дисконтную карту сразу при покупке и сохраняете в месяц при той же сумме не 20 гривен, а 60. Т.е. уже в 3 раза больше".

Ірина Корчагіна, маркетолог : " При этом, надо держать в голове, что бесплатного сыра не бывает. Цена со скидкой это не супер выгодная цена, это нормальная цена. А без скидки – очень завышенная".

Рынок торговой недвижимости в регионах: итоги 2012 года

А ось психологи кажуть:  іноді до крамниць нас "затягують" зовсім не лояльні програми і не знижки. А привітні продавці. Які "підказують", що свіже, якісне чи модне. На тебе не гиркають, а дарують усмішку.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: магазин скидки супермаркеты бонусы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1516
Загрузка...
Загрузка...