У Києві частково перекрита одна з головних магістралей лівого берега. Саме цією дорогою їхатимуть футбольні вболівальники з аеропорту Бориспіль до центру столиці.

На вулиці майже плюс 30, а у ремонтників усього півгодини на обід. Нині кладуть уже третій - останній шар асфальту.

Арацюють тут здебільшого турки. Вони кажуть: українці до роботи вкрай неохочі. Ледацюють і п’ють забагато горілки.

Відкрити оновлену трасу планують до 9-го травня. Тут з’являться нові бар’єрні огорожі, велосипедні доріжки та енергоощадне освітлення. Загальна довжина проспекту Бажана - більше ніж шість кілометрів. Ремонт кожного обійдеться приблизно у 40 мільйонів гривень. Водночас, за місяць іноземним працівникам заплатять три тисячі доларів зарплатні. Робота сезонна. Як тільки закінчать тут - повернуться до Туреччини.

"Сейчас асфальт очень горячий. Где-то 160. Если будет холодный, это не будет хорошо. Горячий будет хорошо. Техника вся хорошая, новая, все люди умеют так", - коментує Ісмаїл, працівник.

А ще під реконструкцію потрапили пішохідні переходи. До них руки профільних служб не доходили вже майже 20-ть років. Тепер біля підземки - як після війни. Купи каміння і піску. Справжнє свято для тих, хто ремонтує взуття. Перехожі Євро згадують незлим тихим словом.

- Зараз Євро-2012 відбудеться. І хочеться, щоб наша столиця була красивою.

- А як ви на підборах ходите по таких дорогах?

- Не зручно. Не дуже зручно. Так, але що зробити?

- Посмотри, вот шлёпанци и пройти на каблучках уже нельзя. Она ж вся испачканная. Естественно.

- а те, що в переходах...?

- Очень грязно. Приходишь домой -вся пыльная и грязная.

Загалом ремонт доріг спустошить міський бюджет на 700 мільйонів гривень. Втім, оновлюють далеко не всі траси. Сконцентрувалися лише на тих, де їздитимуть гості чемпіонату. А ось скажімо, у Дніпровському районі дороги схожі на решето. Напевне, комунальники сподіваються, що сюди футбольні фани не забредуть.

Теги: ремонт дороги проспект бажана
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1713