Гроші за привидів. У Києві модними стали екскурсії до містичних місць. Чому люди готові віддавати гроші задля знайомства із потойбічним світом та на яку небезпеку можна при цьому наразитися, дізнавалася Ілона Ковч.

Привиди, які живуть разом із чаклунами, в улюбленому фільмі дітлахи сприймають  як щось звичне. А ось дорослі готові платити за це. Всесвітньовідомі замки із примарами щороку відвідують мільйони  туристів. Приміром, Единбурзький, де  ночами  блукає привид музИки-волинщика, який заблукав у підземному лабіринті. А ось фортеця  Укрухарт заманює мандрівників лохнеським чудовиськом, яке нібито живе в сусідньому озері. Психологи пояснюють, люди відвідують такі місцини, аби відчути страх і тривогу, і таким чином  вирватися із буденності.

Куда поехать на 8 марта: Самые популярные направления

Валентина Єфімова, психолог : " Если человек изо дня в день из года в год выполняет одни и те же действия, одни и те же функции, они утомляют психику, они утомляют нервную систему поэтому люди хотят острых опущений".

У Києві, хоч і немає замків із привидами-старожилами, та дивних місць вистачає. Містичністю столицю ще у минулому столітті наділив легендарний Михайло Булгаков. Особливо після екранізації його роману Майстер і Маргарита.

А підігріла інтерес уже сучасна письменниця Лада Лузіна. Наклад її відьомських книг уже перетнув стотисячну позначку. Ну і звісно привиди. Тут достатньо легенд. Приміром, навколо звичайного, здавалося б, будинку на Андріївському узвозі 15  багато історій. Підвищує інтерес те, що у розкішному особняку ніхто ніколи не міг ужитися.

Ілона Ковч, журналіст : " Мешканців лякали дивні звуки, які нібито чулися вночі. Проте знавці Києва розповідають легенду. Що це не привиди а помста ображений робітників, яким недостатньо заплатили за роботу і вони підклали до труб будинку глиняні черепки, вітер потрапляючи до труб власне і створює ці дивні звуки. Так це чин і перевірити неможливо. Новий власник наглухо зачинив усі двері".

Куда поехать на праздники за границу. 5 лучших предложений

Окрім будинку з привидами, місць збору відьом та алеї невидимки, до маршруту "страшних" локацій Києва потрапила і найстаріша церква столиці. За легендою у вісімнадцятому столітті тут  вирувала чума. І епідемія припинилася після того, як у храмі провели службу в ім’я Аллаха. Розповісти більше містичних історій обіцяють екскурсоводи, щоправда, не безкоштовно.

Арсеній Фінберг, координатор екскурсійного агентства : " Регулярна екскурсія пішохідна екскурсія містика Києва коштує 60 гривень, якщо це екскурсія нічна костюмована, то вона коштує близько 150 гривень. А індивідуальна екскурсія містичними місцями Києва коштує від 800 гривень".

Однак психологи радять не надто захоплюватися такими  речами. Особливо людям із слабкою психікою. А тим паче  пробувати знайомитися із привидами.

Самые красивые замки на воде

Валентина Єфімова, психолог : " Я сталкивалась с ситуацией, когда после оккультных игр люди попадают в сумасшедший дом и годами потом лечатся и не всегда выходят с этого состояния".

Тож рекомендують бачити чітку межу між легендами і реальністю.  А якщо підозрюєте, що можете повірити у потойбічні сили, ліпше пошукайте інших розваг.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: экскурсия замки мистика киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 791
Загрузка...
Загрузка...