На щастя в Україні - конина дорожча за Яловичину, тож нам її точно не підсунуть. А хто вже точно не хоче ризикувати - тому радимо налягати на солодке. Приміром - торти. Сьогодні в Україні зареєстрували новий солодкий рекорд. Кондитери виготовили найбільший весільний торт. Працювати над ним почали ще місяць тому.

Олена Лоскун, журналіст : " Висота цього торту три метра. Діаметр - 3 з половиною. А вага - 850 кілограм. Нагодувати такою красою можна майже 150 гостей".

10 самых вредных продуктов

Утім з"їсти усе до крихти  не вдасться. Бо частина торта - це просто каркас, на який викладали коржі та різні смаколики.

Віктор Михайлов, засновник кондитерської майстерні : " 300 килограммов  муки, 150 кг сахара, сыр москарпоне, 100 кг  сливок, какао очень много".

Ігор Підчібій, який вносив торт до книги рекордів, каже: це далеко не перша спроба увіковічнити своє творіння. Мовляв, бачив і більш грандіозні випічки.

Ігор Підчібій, керівник проекту "Книга Рекордів України" : " В Украине на сегодняшний день рекордным тортиком является торт, который был презентован в 2006 году. Это лектории-викторианский торт. Это была точна я копия священной горы, Говардхан  и его вес составлял 1700 кг".

Британские ученые нашли новый способ похудеть

У Ганни  скоро весілля. На величезний торт дивиться без особливого ентузіазму. Каже, таким би своїх гостей навряд чи пригостила.

Ганна, киянка : " Бідні гості. Вони більше нічого коштувати не будуть, крім цього торта. Він тільки уяву довільно такі сильно вразив. А так.. Але треба спробувати".

Після презентації торт розрізали на шматки і пропонували охочим скуштувати. Однак наїстися від пуза задарма не вдалося. Бо задоволення виявилося не безкоштовним.

Українці стали купувати менше солодощів

До речі, українським солодким  досягненням до світових ще далеко.  Наприклад, у Латинській Америці спекли торт завважки 52 тонни. Осилити його так і не змогли. Довелося віддати свиням.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: свадьба кондитерские изделия торт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1690
Загрузка...
Загрузка...