Атеїсти теж ходять до церкви! Храм для тих, хто не вірить у бога - відкрили в столиці Великої Британії. Безбожники мають власні гімни і маніфест, а замість проповідей, слухають лекції з фізики.

Большой Кремлёвский дворец: взгляд изнутри

На півночі Лондона відкрили церкву для ... атеїстів!  Кількість британців, які не дотримуються канонів жодної релігії, швидко зростає - за 10 років вона збільшилась майже вдвічі і досягла 14-ти мільйонів. Саме такі люди і стали парафіянами нового храму. Переважно це молодь, представники середнього класу, які кажуть, що відвідують не церкву, а клуб. Замість псалмів, анти- віряни співають пісні Стіві Вандера і гурту Queen.

Папа Римский может приехать в Украину

Замість проповідей слухають уривки з "Аліси в країні чудес" і лекції фізиків, що пояснюють відкриття антиматерії.

"Це не питання для мене, чи подобається мені бог. Я просто не вірю в нього"

Церква для атеїстів поступово обростає всім, без чого не може існувати жодна релігія. Зокрема, вже є Атеїстичний маніфест, що складається з 10-ти чеснот тих, хто не вірує. Одні з головних - почуття гумору і стійкість перед випробуваннями. Проте безбожники побоюються, що атеїзм поступово сам перетвориться на свого роду віру з власної етикою і духівництвом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: лондон бог церква верующие
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 801
Загрузка...
Загрузка...