Роботи поспішають на допомогу. Мексиканські археологи  за допомогою спеціального пристрою виявили підземний хід під пірамідою у Теотіуакані.  Напередодні дослідники  оголосили, що винайшли три великі камери у кінці невідомого тунелю.

Серджіо Гомес, археолог : " Це грандіозне відкриття. Ми припускаємо, що ці три камери не просто так побудовані. Тож сподіваємося знайти поховання".

Украинцы живут все меньше, все хуже и все беднее, — ООН

Згідно з  даними отриманими від робота, прохід  сягає завдовжки майже 100 метрів та має штучне походження. Про це свідчать сліди знарядь на стінах, залишені будівельниками.  Цілком імовірно, він приведе їх до поховання невідомих володарів "місця, де люди стають богами".

Серджіо Гомес, археолог : " Там дійсно можуть бути залишки померлих. Або принаймні ми знайдемо відомості про цивілізацію. Це дуже важливо для історії".

Розкопки почали ще у 2009-му. Піраміди Сонця і Місяця зведені приблизно за 2500 років до нашої ери, і такі самі споруди відомі як єгипетські піраміди в Гізі.  Проте учені про них мало що знають. Не знаходили науковці і жодного поховання місцевого правителя. І це тоді, як місто Теотіуакан ООН оголосила світовою спадщиною. І воно може стати шостим за величиною  містом античного світу після Константинополя та Александрії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: мексика робот раскопки пирамида
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3033
Загрузка...
Загрузка...