У Мексиці знайшли скульптуру найдавнішого божества, відомого людству. Він був охоронцем вогню і домашнього затишку.

Група археологів із Мексики знайшла старовинну скульптуру бога індіанців усередині знаменитої піраміди Сонця, розташованої неподалік від столиці країни. Представники Національного музею антропології  впевнені, що покровителя вогню і дому Уе-уе-теотля індіанці вважали найдавнішим з усіх своїх божеств. Грандіозна знахідка постала перед археологами у самій піраміді, на висоті 66-шістдесяти шести метрів. Вона зберігалася весь цей час у недосліджених порожнинах величезної споруди.

Офисные вечеринки возвращаются, но масштаб не тот

Неллі Нунез-Рендон, археолог : " Ми зрозуміли, що маємо справу з розграбованою могилою. Та коли продовжили розкопки - виявили кілька об'єктів, яких грабіжники не чіпали. Це була велика кам'яна скульптура зеленого кольору. Вона зображує старого бога. Фігура нетипова і не схожа на те, що ми раніше тут знаходили. Вона дуже давня".

У Тайвані митець виготовив 2 міні-скульптури Санта-Клаусів

Разом зі скульптурою археологи знайшли дві кам'яні стели.  Учені ще не можуть точно відповісти, як кам'яні брили опинилися на такій висоті. За однією з версій, на вершині піраміди Сонця раніше був  храм. Пізніше його зруйнували, і цінні археологічні предмети під  своєю вагою провалилися в порожнини всередині піраміди. Там вони зберігалися протягом століть, сховані від сторонніх очей.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ученые скульптура мексика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1041
Загрузка...
Загрузка...