У Нью-Йорку, постраждалому від урагану “Сенді”, сьогодні повертається до роботи штаб-квартира ООН. Організація закрилася ще 26 жовтня – разом з мусульманами всього світу ООН відзначала свято Курбан-байрам.

В США прорвало дамбу, часть городов "смело" потоками воды

29 жовтня штаб-квартира не відкрилася у зв’язку з наближенням урагану. Однак, незважаючи на офіційне оголошення про поновлення діяльності з 1 листопада, в найближчі дні робота організації буде вестися в ослабленому режимі. У першу чергу це пов’язано з ушкодженнями, які отримали будівлі комплексу в результаті удару стихії.

Зокрема, було підтоплено підвальні приміщення, в яких розміщене устаткування для системи кондиціонування повітря.

За деякими відомостями, вода з розташованого поблизу судноплавного каналу Іст-Рівер проникла і в розміщений у цокольному поверсі зал Ради Безпеки. Пошкоджено комп’ютерне обладнання, а також деякі зберігаються в приміщенні документи.

Кількість жертв урагану “Сенді”, в ніч на 30 жовтня обрушився на Східне узбережжя США, зросла вже до 72 осіб. Найсильніше постраждали Нью-Йорк, Меріленд і Нью-Джерсі. У місті Нью-Йорку стихія забрала життя 22 чоловік, а в однойменному штаті – восьми. У Меріленді жертвами “Сенді” стали дев’ять осіб, шестеро загинули в Нью-Джерсі.

В США від урагану "Сенді" кількість загиблих зросла до 17 осіб

Зараз Нью-Йорк почав повертатися до звичного життя. Хоча до цих пір не працює метро і не відновився рух приміських електричок, на Манхеттені вже заробили театри і музеї, заблискала вогнями Таймс-сквер, а в будинку стала відновлюватися подача електрики. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: оон нью-йорк штаб-квартира
Источник: newsone.com.ua Просмотров: 1108