Між війною та миром. У парижан  - культурна програма! В столиці Франції відкрили виставку картин відомого художника Марка Шагала.

Шагал у Парижі. У столиці Франції  відкрили виставку робіт відомого художника. До неї увійшли переважно роботи митця в період з 1914-го по 1934-й роки. Назва експозиції відповідна - "Між війною та миром".

У центрі Парижа пограбували ювелірну крамницю

Лор Далон, співорганізаторка виставки : " Шагал був художником, який завжди вкладав частину себе в роботи. Він бачив війну в цей період. Всі історичні події того часу відображені в картинах художника".

Відвідувачам музею покажуть картини, малюнки та навіть гравюри, які розповідатимуть про драматичні події того історичного періоду: переслідування, вбивства та вигнання.

Лор Далон, співорганізаторка виставки : " Картини, які представлені тут, також розповідають і про любов, мир та щастя. А також про надію на краще майбутнє".

В центре Парижа из магазина De Beers украдено драгоценностей на 3 млн евро

Виставку два роки поспіль готував відомий мистецтвознавець Жан-Мішель Форе. На жаль, результату своєї роботи він так і не побачив. Чоловік помер минулого літа. Однак, його дружина зробила все можливе, аби захід відбувся. Виставка триватиме до 21-го червня.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: париж выставка искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 955
Загрузка...
Загрузка...