Вирок Олексію Пукачу не поставив крапки у справі про вбивство Георгія Гонгадзе, вважають правозахисники. Адже за завісою лишилися замовники злочину. Кримінальну справу проти них виділили  в окреме провадження. Розслідування  досі  триває. 29 січня Печерський райсуд Києва засудив екс- генерала Пукача до довічного ув’язнення за вбивство Гонгадзе. Адвокат дружини журналіста Валентина Теличенко заявила, що подасть апеляцію на вирок, оскільки на її думку, суд не встановив мотивів убивства журналіста.

Пукача приговорили к пожизненному

Віктор Чевгуз , правозахисник : " Я приймав участь у цій справі, томив із матеріалів справи так і не вбачається, за його вбили. Відносно вироку Пукачу, я вважаю, що він абсолютно законний і справедливий. Щоб необережно щось було не  треба було везти за сто кілометрів у ліс, не треба було брати лопату, яму копати, брати ремінь, душити ремнем".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: суд следствие убийство гонгадзе пукач
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1902
Загрузка...
Загрузка...