Смішна йога або смійтеся на здоров’я!  У Венесуелі нині неймовірно популярні заняття, в яких поєднали веселощі з фізичними вправами.

Сміх продовжує життя. У цьому на власному прикладі переконалися жителі Венесуели. У країні надзвичайно популярна так звана "смішна йога".  Методику занять розробив фізіотерапевт Мадан Катарія 1995-го року. Це по суті поєднання сміху з дихальними правами, які виконують  під час занять.

Голос лідера допомагає творити дива

Інструктори, які опанували "смішну йогу" переконують: подібні заняття не тільки сприяють  досягненню досконалої фізичної форми, а ще й негативних емоцій допомагають позбутися.

Хесус Регетті, інструктор :  "Дослідження свідчать, що мозок людини отримає більше кисню, коли вона сміється, ніж коли робить глибокі вдихи. Це одна з переваг такої йоги. Мої заняття відвідують люди різного віку, статі та навіть соціального статусу. І вони зовсім не відчувають дискомфорту в присутності один одного. Сміх їх об’єднує".

Смішну йогу у Венесуелі викладають абсолютно безкоштовно. Адже головна мета занять – поліпшити настрій учасникам процесу. Зазвичай тренування проводять у парках, просто неба.

Аматорська постановка на сцені справжнього театру

Естібель Алеман, практикує "смішну йогу" : " Не зважаючи на будь-які проблеми, які є у кожного з нас та в нашій країні, ми можемо прийти сюди, до цього парку, розслабитися, посміятися, позайматися та відчути себе краще".

Посміятися та позайматися  водночас можна і в Україні. Зокрема в Києві. Загалом же в усьому світі відкрили понад шість тисяч клубів "смішної йоги".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: йога настроение венесуела
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1188
Загрузка...
Загрузка...