Україна не збирається забороняти іноземцям всиновлювати дітей. Як це зробила Росія. Утім  буде прагнути, аби їх забирали на виховання переважно українські родини. За словами уповноваженого з прав дитини Юрія Павленка, є стійка тенденція, що українські сироти виїздять за кордон рідше. Якщо  у 2008-му іноземці всиновили 1587 діточок. Торік – 803-х. Переважно, наші співвітчизники хочуть виховувати здорову малечу до року. За ними – черга. А ось хворих та з різним вадами забирають переважно іноземці. Дитячий Омбудсмен каже: наразі у банку усиновлення -  понад 26 тисяч хлопчиків та дівчаток. Із них 6 тисяч можуть взяти у свої родини іноземці.

Какой налог за наследство придется платить?

Юрій Павленко, уповноважений президента з прав дитини : "Однозначно збережеться тенденція до щорічного зменшення кількості іноземцями, але є певні категорії дітей та певні обставини чи захворювання, коли усиновлення іноземцем для дитини є останнім шансом".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: дети иностранцы усыновление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 846
Загрузка...
Загрузка...