Рибки - більше не актуальні. Нині в моді декоративні креветки. Великі і нано акваріуми - ці ракоподібні можуть жити будь-де. Однак воду для них необхідно фільтрувати. Ну і звісно купувати корм. Такі коштують від 80-вісімдесяти гривень.

Українці підсіли на креветки. Декоративні. Кінконги, Гадзіли та червоні кристали  - Їх заводять у офісах і у квартирах. Розмір цих ракоподібних сягає трьох із половиною сантиметрів.  Якщо годувати  спеціальним кормом. Тоді можуть  прожити до 2-х років

Павло Боков, розводить акваріумних креветок : " Аквариум не занимает много места. При правильном создании среды не требует много ухода. По сути, креветки, это очень компактные, удобные домашние животные".

У Тайвані нова мода – мешканці заводять синьобоких креветок

Ціни на креветки стартують від 5-ти гривень. Це на ті, що постійно плодяться. Інші продають за шалені гроші. Наприклад, на Тайвані нещодавно вивели новий вид. За одну особину беруть три з половиною тисячі доларів.

Олена Лоскун, журналіст : " Креветок, які плавають у цьому акваріумі називають пандами. Бо мають такий самий окрас. Коштують до 800 гривень за штуку. І це при тому, що у магазині кілограм морожених можна придбати за півсотні. Не декоративних – їстівних".

Утім, до душі такі членистоногі далеко не всім. Мовляв, в акваріумі стрибають, як блохи. І жодної користі.

Тамара, киянка : " Ви б собі вдома такі не завели? - Нет - А чому. - Мне нравится больше рыбки, на рыбки смотреть. Я впервые  в жизни такие вижу".

Как китайцы подделывают креветки

Декоративні креветки досить спокійні. А ось ті, що живуть у природі, справжні агресори. Як припече, відбиваються і від зажерливих риб, і від надокучливих крабів.

Кому креветки не до вподоби - розводить раків.  Живуть більше ніж 7 років.  А годувати можна, взагалі, тим що у холодильнику зіпсувалося.

Олександр Сидоренко, акваріуміст : " Цей вид раків дуже добре і мирно співіснує з нормальними акваріумними рибками.  Але якщо його не кормити - він починає на третю добу вже гризти скло зсередини - і що, прогризає? - Ні, це я так шуткую".

Креветки збережуть молодість

Такі раки - їстівні. Утім, до столу не дуже підійдуть. Бо один коштує середньому 40 гривень. Тож посидіти із друзями після роботи, попиваючи пиво з такими раками - навряд чи вийде.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы общество креветка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1815
Загрузка...
Загрузка...