Спустошуй гаманець, або терпи до дому. Відшукати безкоштовний туалет у мегаполісі – справа не проста. Платні – по 2 гривні. Утім, люди шоковані: іноді сервіс розчаровує. Ані рушничків, ані мила у деяких вбиральнях немає.

Він - золотий, із нього не тхне, очищується від фекалій і бактерій  - сам. Не унітаз, а справжня королівська нічна ваза. Ціною від 20 тисяч доларів.  "Сантехнічне" диво вигадали японці. Звісно, для людей заможних. Українці фантазують: таку б красу  - та й у наші  туалети.  Та ще у громадські. Щоб ходити як на виставку. А не у газову камеру, як у деяких  вітчизняних  вбиральнях.  Та ще й платити потрібно.

У міській каналізації можна знайти справжні "скарби"

 "Стараюсь как- не будь дома этим всем обойтись"

 "Условий там особо в принципе и нет, но 2 гривны – я не считаю, что это какая-то высокая цена"

 "Туалети не прибрані, і мало де знаходяться, тяжко знайти туалет. Не в ціні діло, відповідала би якість ціні".

Щоправда, у туалеті, до якого навідалася наша  знімальна група -  чисто.

Катерина Давиденко, касир у столичному туалеті :  "У нас є мило, і туалетний папір, ну і тепла і холодна вода. Всі сушки працюють".

Каже, упродовж  дня заходить півтори сотні відвідувачів до двохсот осіб. Беруть з них по 2 гривні. Розповідає: щоб таку чистоту надалі зберігати – цих коштів ледве вистачає.

Катерина Давиденко, касир у столичному туалеті :   "Хлорної води як ми купляємо, білизну, то за день 2 бутилки уходить. Освіжувала повітря теж багато уходить. Десь 2 за день".

На церемонії "Оскар" у туалеті кінотеатру прорвало труби

Підтримує колегу і пані Галина. Вона теж працює касиром у столичному туалеті.

Галина Демчик, касир у столичному туалеті :  "За день 20 рулонів, ну багато  мотають. Що 2 гривні дорого кажуть, ну що ж, але ж мусять йти".

А ось чиновники взагалі, здивували:  похід до туалету мав би коштувати у столиці 5 гривень.  Бідкаються, мовляв, нинішні розцінки усіх витрат не покривають. Утім підвищувати ціни вдвічі не планують.

Марина Жилка, представник КМДА :  "Звичайно, не може бути такої вартості, але й коли її розраховували, то вона була більша. Встановили і погодили цю вартість, взяли основні затрати, які у нас необхідні для туалету, його функціонування, і встановлена вартість 2 гривні. По місту Київ, іншої вартості у нас немає" .

Звісно, крім кущів -  безкоштовні туалети є.  На вокзалах.

Наталія Яровенчук, журналіст :   "Туалети в яких з вас не візьмуть жодної копійчини у місті мають бути. Зокрема, у парках та скверах. Ми такий знайшли, щоправда він не працює. Хоча ще восени його двері були відкриті. Зрештою, якщо "припече" -  або терпіть до дому, або готуйте 2 гривні, щоб відвідати платний".

Кабмин озаботился ценами на общественные туалеты

Щодо інших міст, безкоштовним сан- вузлом, який дивує, пишаються вінничани. У їхньому місті відкрили туалет-музей. Унітаз там не такий, як в японців - золотий, а раритетний, родом із Франції. Придбали його власники закладу на аукціоні.  Вбиральня – функціонує,  за призначенням.

Ольга Федун, директор закладу : " Креативний директор музею – магазину "Пан Заваркін та син"  "Він хоч і 1920 року, але повністю функціонує та працює як унітаз".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена украина туалеты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1049
Загрузка...
Загрузка...