Українців озброять! Парламентарі вкотре мають намір дозволити всім охочим безперешкодно купувати та носити із собою травматичні пістолети. А ось справжні чоловіки  закликають захищатися  зброєю вогнепальною. Сумний досвід Сполучених Штатів та норвезького стрільця Брейвіка - для них не переконливі.

Травматичний револьвер не просто, щоб сфотографуватися. Та викласти світлину до соцмережі. Для журналістки Айни Бадалової - це вимушена міра. І річ не у професійній діяльності. Погрожували сусіди.

В десятку: как выбрать охотничье ружье

Айна Бадалова, шеф-редактор ранкового ефіру : " Після кількох конфліктів коли вони порушували спокій вночі у нас дійшло до бійки і  коли я почула як один із учасників цієї бійки з їхнього боку сказав: так я зараз, пушку достану. Я подумала. Що не завадило б її мати".

Айна стріляла лише раз, і то в підлогу. Тренувалася. Планує навчитися, аби не завдати сильних ушкоджень людині, якщо доведеться захищатися.

Айна Бадалова, шеф-редактор ранкового ефіру : " С психологічної точки зору, чесно кажучи, так я відчуваю, що мені з ним спокійніше".

Якщо журналісти, прокурори, адвокати в Україні мають право носити травматику із собою, то пересічні громадяни - ні. Дозволити всім - вкотре мають намір парламентарі. Автори закону запевняють: на руках у населення і так десять мільйонів різних пістолетів, з яких три мільйони – травматичні. Тому варто систему продажу легалізувати.

Олександр Лавринович, міністр юстиції України : "Кожна людина, яка не перебуває на обліку в психоневрологічних диспансерах, повинен отримати право використовувати його в цілях самооборони"

Суцільні перестрілки можуть чекати на українців, якщо їм травматичну зброю таки дадуть до рук. Кажуть експерти. Адже до такого виду пістолетів люди звикли ставитися безвідповідально.

В Запорожской области задержан мужчина, торговавший оружием через Интернет

Маргарита Кузьміна, журналіст : " Це куля під травматичний пістолет. Вона дуже легка. Важить менше грама. Її майже не відчуваєш на долоні. І на перший погляд здається, що нікому завдати шкоди, тим більше вбити нею, - не можна".

В Асоціації власників зброї переконують - потрібно дозволити вільний продаж лише  нарізної зброї. Бо її можна ідентифікувати.

Георгій Учайкін, голова наглядової ради асоціації власників зброї : " На відміну від гумової кулі, звичайна бойова, при проходженні через канал ствола звісно залишає на собі відбитки. Ці відбитки індивідуальні. Такі самі як відбитки людини".

Крім продавців - зацікавлені у легалізації зброї ще й охоронні фірми. А ось Перший Президент України Леонід Кравчук згадує: дати всім зброю депутати планували ще за часів, коли він керував державою. Ідею не підтримали. Впевнений: не варто і зараз.

В Ровенской области юноша устроил кровавую бойню в кафе

 Леонід Кравчук, перший президент України : " Злоба, яка вирує в суспільстві через відсутність достатніх умов життя, там багато інших причин, можуть вдаватися весь час до застосування сили, а якщо є зброя, - то сила стає небезпечною".

У переважній більшості країн Європи вже давно дозволили своїм громадянам - йти на прогулянку і не викладати з кишені нарізну зброю. Аби вони почували себе безпечно. Українці  поки що можуть постояти за себе винятково ножем і сокирою.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: пистолет украинцы ружье
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1442
Загрузка...
Загрузка...