Справжній Китай. Українці почали замовляти товари безпосередньо з цієї країни. З інтернет-магазинів. Приваблюють ціни та простота розрахунків. За допомогою платіжних систем. 

Дмитро Кравченко, користувач китайських інтернет-магазинів : " Это обыкновенная регистрация, как везде, где указывается имя, фамилия, номер карточки, на мобильный телефон придет смс з кодом, который вводится при регистрации".

Розничная торговля прорастает в интернете

Китайці товар доставляють безкоштовно.  Ціни - як для українського гаманця. Можна і зекономити. Якщо чекати, доки товар уцінять. Це забере кілька тижнів, а то й місяць. Головне - щоб дорогою нічого не зламалося.

Дмитро Кравченко, користувач китайських інтернет-магазинів : " Заказывал экран к карманной приставке и он пришел разбитый. Китайская почта не против его заменить, но отправка туда стоит в два раза больше, чем он стоит в магазине".

Дизайн интернет-магазина: 20 советов

Бувальці радять: перш, ніж замовляти товар у магазині Піднебесної - почитайте відгуки про нього в інтернеті. А ліпше - розпитайте друзів. І ще один недолік - деякі китайські  сайти не мають англійського перекладу. Тому, якщо користуєтеся автоматичним транслейтером, уважно читайте умови покупки, доставки та повернення замовлення.

Олексій Ширков , розробник програмного забезпечення : " Устройства не бракованные, они отсылают в первую очередь в салоны Китая, а бракованы, вместо того, чтоб выбрасывать.  Они просто высылают их на заграничные заказы. Следует обязательно смотреть отзыв продавца. Должно быть 97-98% положительных отзывов".

Знижки в Україні реальні, але часто на них не зекономиш

Найчастіше українці замовляють у китайських інтернет- магазинах електроніку, ґаджети й аксесуари до них. Спеціалісти радять: якщо придбали у Підбесній мобільний телефон, легалізуйте його в нашій державі. Для реєстрації пристрою необхідно написати заяву до Нацкомісії з регулювання зв’язку із проханням занести телефон до єдининої ІМЕІ-бази.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: китай магазины интернет товар
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1815