Виробники дитячого харчування збільшать обсяги виробництва з метою імпортозаміщення.

Як йдеться у повідомлені, у Мінагрополітики розглянули питання розвитку виробництва дитячого харчування в Україні. Так, у відповідній нараді під головуванням заступника міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня провідні виробники дитячого харчування обговорили питання підтримки підприємств-виробників дитячого харчування та заходи, направленні на збільшення обсягів його виробництва з метою імпортозаміщення.

Производство продукции детского питания увеличилось на 17% |

У роботі наради взяли участь представники Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко", Європейської Бізнес асоціації, Ліги виробників харчових продуктів та представники компанії – виробників.

Профилактика вирусов у детей без лекарств

Учасники наради розглянули питання підтримки підприємств-виробників дитячого харчування, доцільності регулювання торговельних надбавок на продукцію дитячого харчування та здійснення заходів, направлених на збільшення обсягів виробництва дитячого харчування в Україні з метою його імпортозаміщення.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина производители детское питание економика
Источник: УНН Просмотров: 1707
Загрузка...
Загрузка...