Українські водії нарешті перемогли Укравтодор! Прокльони мільйонів автовласників за розбиті машини нарешті таки почуті. Двом киянам вдалося стягнути з дорожників солідні компенсації. Рецепт водійського реваншу та що робити, аби убезпечити себе від збитків на наших дорогах - знає Ілона Ковч!.

Киянин Станіслав Синюк два роки доводив, що пошкодив авто на  вибоїнах. І таки відсудив  37 тисяч гривень компенсації. Ще 25 відвоював Юрій Чудновець за пошкодження від люка, що вилетів на дорогу. Та це лише поодинокі випадки. Більшість водіїв уже змирилися, що їздити столичними дорогами  - це  екстремальний виду спорту.   Не вдалося оминути ямки - проклинають дорожників та  владу.  Та платять  з власної кишені за розбиті машини.  Страховики ж пропонують оформлювати поліси Каско.

17% автодорог Украины покрыты ямами, - Мининфраструктуры

Олена Астаф'єва-Купрієнко, страховик : " Зазвичай страховики не відшкодовують вартість шин, які пошкодженні але повинні відшкодовувати вартість дисків, заміни або ремонту ходової якщо таке сталося або якщо це зіткнення двох транспортних то ремонт того транспортного засобу, який застрахований по каско".

А ось юристи радять все ж не перекладати тяганину з дорожниками на страхові компанії. А й самим боротися за дороги без вибоїн. Кажуть, цього можна досягти лише коли чиновників змусять платити за кожну яму з власного гаманця.

Ігор Годецький, юрист : " В принципі розумієте, та ж Америка з її якісними дорогами чи Європа досягли цього саме тому, що їхні юридичні механізми дозволяли з винних стягувати кошти, це цілком еволюційний шлях".

Працівники ДАІ неохоче та все ж погоджуються:  стягнути штраф з дорожників таки можна. Щоправда, для цього потрібно  довести, що в ДТП потрапили саме через вибоїни. До речі, навіть коли зіткнення з іншим транспортним засобом не було, але ви пошкодили авто все одно, не слід мовчати.

Азаров рассказал, почему вместе со снегом сошел асфальт

Микола Белей, начальник відділу оформлення ДТП київської обл.: " Визиває працівників міліції фіксує, фотографує, всі фотографії і поять же звертається в суд, якщо суд визначає що дійсно ця матеріальна і моральна шкода вони покладають на дорожню службу".

Щоб  притягнути до відповідальності дорожників, не чекайте, допоки  попсуєте свою машину. Відповідно до державних стандартів утримання доріг - вибоїна глибша ніж 6 сантиметрів вважається аварійно небезпечною і має бути позначена попереджувальним значком..

Ілона Ковч, журналіст : " Яму фотографуємо з прив’язкою до місцевості. Або ж можна намалювати схему її розташування, аби оцінити розміри до вибоїни можна покласти масштабуючи предмет наприклад коробку сірників . ну ось фото готове залишилось написати заяву до ДАІ".

Азаров поручил Вилкулу взять под контроль ремонт дорог |

Працівники ДАІ мають винести ухвалу про адмінпорушення на керівника дорожньої служби. Штраф понад тисячу гривень. Не факт звісно, що на ваш запит одразу відреагують. Та все ж, якщо мовчати - ситуація напевно не зміниться.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: укравтодор дороги компенсация водители
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4072
Загрузка...
Загрузка...