Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко повідомив, що Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки виявилено 478 дитячих атракціонів із підвищеною небезпекою, що діють у країні. ро це він сказав сьогодні на брифінгу.

 За його словами, зараз проводиться перевірка всіх атракціонів, які діють в Україні, а також відповідних водних об'єктів.

 Уповноважений також зазначив, що, за даними Держгірпромнагляду, уже виявлено 552 порушення, а також притягнуті до відповідальності 50 керівників таких атракціонів.

 Як зазначив Павленко, аналіз роботи атракціонів свідчить, що багато з них є не новими і становлять загрозу для життя і здоров'я дітей.

 Також, він наголосив на необхідності особливої уваги до так званих надувних атракціонів, які, за його словами, зараз не належать до об'єктів підвищеної небезпеки.

 Крім того, за його словами, відсутні нормативні документи про стандарти безпеки цих атракціонів. "Немає жодного нормативу, який би зобов'язував перевіряти ці нормативи", - сказав він.

 Причому він повідомив, що, реагуючи на звернення, у Києві Держгірпромнагляд провів перевірку даних атракціонів і склав перелік виявлених небезпечних атракціонів у столиці, який, за його словами, буде оприлюднений.

 Уповноважений звернувся із закликом повідомляти про факти існування загрози здоров'ю дітей на діючих атракціонах.

Теги: дети павленко атракцион
Источник: ТСН Просмотров: 1303