Колонізатори покаялися. Австралія визнала унікальну роль аборигенів в історії країни. Нижня палата місцевого парламенту затвердила законопроект, за яким перших жителів континенту офіційно вважатимуть корінним населенням.

В Австралии дома продаются с большими скидками

Австралійська влада хоче спокутувати провину перед аборигенами, яких десятками тисяч знищували європейські поселенці. Парламентарі одноголосно прийняли символічний "Акт про визнання" унікальної ролі тубільного населення. Наступним кроком на шляху до законодавчого "визволення" аборигенів стане референдум, який дозволить прописати їхній статус у конституції.  

Тоні Еббот, лідер опозиції австралійського парламенту : " Від сьогодні у всіх питаннях ми стаємо рівноцінними партнерами і маємо однакові права та обов'язки".

Потерянные народы: люди-загадки

День для голосування про правове становище аборигенів обрали не випадково. Рівно п'ять років тому уряд публічно вибачився перед корінними мешканцями за "біди й образи" політики минулих років. Право голосу автохтони Австралії отримали тільки у 1967-му році.  Нині в Австралії проживає півмільйона аборигенів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: австралия уряд аборигены
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 802
Загрузка...
Загрузка...