Держпідприємництво перепогодило доопрацьований проект Закону України "Про заборону фінансових пірамід України", який базується на принципі охорони прав власності, закріпленому в Конституції України.

Инвестируем с умом: Кому доверить 5 тыс. у.е.?

Згідно з документом, забороняється створювати фінансові піраміди та розповсюджувати рекламу щодо них: встановлюється кримінальна відповідальність за умисне створення умов для фінансової піраміди, пропонування участі в ній або залучення (отримання) фінансових активів за допомогою фінансової піраміди.

Підприємницька практика, яка передбачає утворення, експлуатацію або сприяння розвитку пірамідальних схем, заборонена статтею 19 ч.3 п.7 Закону України "Про захист прав споживачів". Проте чинне законодавство України не врегульовує питання щодо встановлення кримінальної відповідальності за створення, сприяння діяльності, пропонування участі та рекламування пірамідальної схеми.

За новим законопроектом, створення фінансової піраміди карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на термін від 1 до 3 років.

Пир на руинах: как функционирует МММ-2012

Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або такі, що завдали значної шкоди потерпілому, - караються обмеженням волі на термін від 3 до 5 років або позбавленням волі терміном від 3 до 5 років.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина финансы финансовая пирамида общество
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1270
Загрузка...
Загрузка...