В Україні хочуть запровадити  мораторій на автономне опалення. Законопроект із такими змінами запропонувала комісія з регулювання комунальних послуг. Якщо район, де ви проживаєте, опалюють із централізованої мережі –  встановити котел не дозволять. До речі, тим, хто вже встановив у себе конвектори без проектної документації, доведеться або сплатити штраф до 2 із половиною тисяч гривень, або від’єднатися назад до міської мережі. Мотивують свою пропозицію чиновники екологічними наслідками. Продукти згорання шкодять у першу чергу сусідам. Були навіть смертельні випадки, коли люди труїлися чадним газом.

Куди скаржитися за холодні батареї

До того ж, коли одні економлять - інші змушенні платити за них.  Теплокомуненерго перекладають додаткові витрати за собівартість послуги на плечі інших мешканців будинку. Такий задум, кажуть експерти, в ідеалі хороший. Адже в європейських країнах саме завдяки централізованому опаленню вдається заощаджувати.

Почему киевляне переселяются в пригород

Іван Надєїн, експерт з енергозбереження : " Українська реалія житлово-комунального господарства така, що лише 43 %  енергії використовується ефективно в Україні всі ці втрати в мережах, компенсують, в коефіцієнті корисної дії обладнання вони лягають сьогодні на кінцевого споживача і тому централізоване опалення в Україні на відміну від всього світу просто дорожче".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина законопроект автономное отопление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3038
Загрузка...
Загрузка...