Вона - скрашує сірі будні, допомагає долати втому. Водночас перетворює людину  - на звіра та руйнує сім’ї. Не одне століття у суспільстві точиться війна між прихильниками і противниками горілки. За новочасною традицією автором 40-сорока-градусного напою вважають Дмитра Менделєєва. Жартівники кажуть - якби не горілка - хімік ніколи не склав би своєї геніальної таблиці елементів.

У 1972 році Радянський Союз вперше поставив "Столичну горілку"  до Сполучених Штатів. Напій там став популярним. Про нього почали говорити з телеекранів. Одразу ж після цього за права на горілку почали змагатися.  Спочатку емігранти з Російської імперії. Пізніше - Польща.

Дивіться також : Кожна друга чарка горілки - небезпечна для життя

Данило Бенатов, патентний повірений : " Так би мовити батьківщина не самого напою а було доведено, що слово "водка" вперше згадується в історичних документах саме по відношенню до великого князівства московського".

Міжнародний арбітраж дозволив використовувати назву горілка усім виробникам, які  дотримуються  стандартів - 40 градусів,добуті внаслідок бродіння хліба чи картоплі. А ось нашу бурячанку так називати не можна. Та, попри це, горілку вважають традиційним українським напоєм. Проте для одних  це оковита, а для інших - ліки.

Борис Скачко, лікар : " Как учит народная мудрость. в меру - это лекарство, больше это веселье, а много - это проблем. Поэтому касаемся первого лекарство  не более пятидесяти грамм в день".  

Медики ж дозволяють випивати до 100 грамів за день чоловікам та 50 - жінкам. Кажуть, це не тільки не шкодить, а й приносить користь.

Украинцы курят больше, чем пьют

Борис Скачко, лікар : " Улучшается переваривание белковой пищи, улучшается аппетит, растворяется холестерин. Препятствуем развитию атеросклероза сосудов - это самый главный враг тот, который приводить к инсультам".

А ще в невеликих дозах горілка  - найбезпечніший антидепресант. А ось вирушаючи на вулицю в холодну погоду слід пам’ятати - напій дійсно зігріває, але якщо перебувати після того  на вулиці всього півтори години. А не розрахувавши дозу можна замерзнути. Краще вжити вдома, перед їдою.

Борис Скачко, лікар : " Как аперитив что бы переварить белки, от белки будут греть его 5-6 часов".

У народній же медицині горілка - основний компонент настоянок. Наприклад, із чебрецю можна зробити чудові ліки від ревматизму.

Треть украинских водителей садятся за руль выпившими

Ілона Ковч, журналіст : " Приготувати настоянку можна і вдома. Траву заливаємо горілкою, хоча моя бабуся віддавала перевагу перваку, якщо звісно  вдавалося сховати від діда. закриваємо кришкою  та ставимо в темне місце на 10 днів. Часник настоюються на пів літрі  горілки. Це просто сили добавляє, як і продовжує життя. Це рецепт молодості".

А найбільші шанувальники української горілки чекають того  часу, коли оковиту можна буде просто заливати в бак автомобіля. Тоді не доведеться виправдовуватися перед жінкою чи тещею: чому біжиш в гастроном за пляшкою. Відповідь очевидна - "По пальне"!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства украинцы здоровье водка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2550
Загрузка...
Загрузка...