Металеве залізо, олівін і сульфіт. Вчені вже з'ясували склад метеорита, який 15-го лютого впав під Челябінськом. За їхніми словами, це один із найпоширеніших видів небесних тіл. Однак російські науковці не поспішають ділитися зразками уламків зі своїми закордонними колегами - сподіваються назбирати побільше екземплярів.  Власне падіння метеорита зафіксували 15 лютого на Уралі.

Очевидці спостерігали спалах у небі, потім пролунав вибух, у наслідок якого вибило шибки у вікнах житлових будинків і вітринах магазинів. Загальні збитки від метеоритного дощу місцева влада оцінила у мільярд рублів, це понад тридцять мільйонів доларів. За підрахунками вчених NASA, потужність вибуху, що стався під час входження метеорита в атмосферу, становила 300 кілотонн. Це у 20 разів більше, ніж  сила дії бомби, яку скинули на Хіросіму. Челябінський метеорит став найбільшим, що впав на Землю з 1908-го року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: состав метеорит челябинск
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3629
Загрузка...
Загрузка...