У вівторок в кінотеатрі "Київ" відбувся закритий показ фільму Дженіфер Еністон "П'ять". Його приурочили до "рожевого жовтня" — благодійної програми "Разом проти раку грудей".

Как фильм Дженнифер Энистон "Пять" спасет украинок от рака груди

Подивитися фільм та поговорити про проблему зібралися й українські зірки. Так зокрема, прийшла письменниця Лада Лузіна із співаком Андрієм Кравчуком, співачка Альона Вінницька, рестораторка Маргарити Січкар, акторка Сніжана Єгорова. "Для будь-якої людини участь в такій акції — за честь.

Ми маємо говорити про цю проблему, щоб жінки не соромились і не ховали її. Бо в усіх є чоловіки і діти і це велика трагедія, коли в сім'ї помирає мама", - зазначає Андрій Кравчук. Всім гостям на вході дарують рожеву троянду.

Пригощають коктейлями. Альона Вінницька, яка є послом благодійної програми "Разом проти раку грудей", відзначила, що її місія на землі буде виконана тоді, коли якомога більше людей дізнаються про хворобу. "Повірте, місія людини не в тому, щоб виходити на сцену, а в тому, щоб бути корисною. Чому я приєдналася до цієї проблеми? Бо на моїх концертах до мене досить часто підходять люди і задають банальні питання: "А що ви їсте, а в яких салонах обслуговуєтесь, а як доглядаєте за собою?".

Нашли вирус, который поможет вылечить рак

І вони беруть з мене приклад. Якщо я скажу, що з'їдаю п'ять кілограм морозива і тому така худа, то жінки будуть їсти п'ять кілограм морозива. І я вирішила говорити їм про реальну проблему, таку як рак грудей, щоб вони прислуховувались. Бо головна проблема в чому? Що жінки пізно звертаються до лікарів", - зазначила співачка. Щоденно у півсотні жінок в Україні діагностують рак грудей. Щомісяця від хвороби помирає майже 750 жінок. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье женщины рак груди
Источник: gazeta.ua Просмотров: 1204