Обережно, газ! За невмілого використання із помічника він може перетворитися на вбивцю чи зробити вас інвалідом на все життя. Підтвердження тому - вибух в елітному київському ресторані. Там розірвався газовий балон. Постраждало одинадцять людей.  Того самого дня у Києві пролунав вибух у  ще одному закладі харчування.  Це вже третій трагічний випадок за останні півроку. У листопаді в одному зі столичних ресторанів через займання розірвалися балони, які десятками зберігали у приміщенні закладу.

Це те, що лишилося від дорогого столичного ресторану. Вибух зруйнував частину приміщення та поранив одинадцятьох людей. Через витік пропану розірвало  20-ти літровий балон. Необережне поводження із побутовим газом   - не рідкість, кажуть рятувальники. І вкотре просять власників закладів  харчування  - винести  балони назовні приміщення.

Сланцевый газ даст толчок развитию украинской индустрии, - эксперт

Андрій Гегеха,  начальник пожежно-рятувальної частини №25 м. Києва : " Металева шафа, яка знаходиться назовні будівлі. Це виключить і можливе накопичення в приміщенні і загорання з вибухом".

Використані балони не варто зберігати у квартирі, на балконі чи у гаражі. Їх ліпше одразу замінити на повні. Перевозити та встановлювати пристрої  самостійно - небезпечно.  Це повинні робити тільки фахівці.  Те саме стосується і іншого побутового обладнання: конвекторів, колонок і плит. Перед використанням нові пристрої  слід протестувати зі спеціалістом. А як тільки  запахне газом, дійте негайно.

Андрій Гегеха,  начальник пожежно-рятувальної частини №25 м. Києва : " Треба в першу чергу, якщо виявили запах, перекриття кранів на газових плитах, на будь-яких приладах, які використовують в своїй роботі газ, перекрити магістральні труби, які знаходяться в квартирах, можливо в під’їздах".

Відкрийте вікна і швидко викликайте службу газу - 104. Доки чекаєте на спеціалістів, не вмикайте світла та не допускайте відкритого вогню. Найчастіше нещасні випадки трапляються через людську необережність, кажуть рятувальники. Ми демонструємо, як зрадлива пам’ять і звичайна газова плита можуть забрати у вас найдорожче - життя.

Міліція порушила кримінальну справу через вибух у київському ресторані

Тетяна Наконечна, журналіст : " Зараз проведемо невеличкий експеримент. Ставимо на плиту повну каструлю води. І йдемо у своїх справах.  Минуло 10 хвилин. Як бачимо, вода нагрілася витекла і загасила вогонь. Зараз газ наповнює квартиру. Якщо її не провітрити і не перекрити конфорку, може статися вибух".

Тож рятувальники радять не залишати увімкнену газову плиту без нагляду та не користуватися зіпсованими чи застарілими приладами.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: взрыв безопасность ресторан газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1144
Загрузка...
Загрузка...