Україна активно готується до проведення "Євро-2012". На стадіоні "Олімпійський" провели антитерористичні навчання. За легендою, у день матчу зловмисники спробували привести в дію два вибухові пристрої: біля ресторану та у ВІП-ложі, а коли спецслужби знешкодили вибухівку, терористи нібито захопили президентську ложу. Окрім того, силовики намагалися відпрацювати ситуацію пожежі в готелі "Шератон" та спробу прориву агресивно налаштованих уболівальників на територію арени.

Юрій Парамонов, голова управління Служби Безпеки України:"Я думаю будет обеспечена безопасность. Для того мы и тренируемся уже не один год. Я еще раз хочу повторить, не надо связывать взрывы в Днепропетровске с подготовкой к Евро".

Головна мета тренування - перевірити ефективність роботи служб та підрозділів, які діятимуть разом у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Нині подібні сценарії розвитку подій просто намагаються передбачити. Після серії терористичних актів у Дніпропетровську на вулицях української столиці посили патрулювання міліціонерів.

Теги: учения терроризм евро 2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 833