Один мільйон доларів пообіцяла влада Лос-Анджелеса за інформацію про злочинця, який відкрив полювання на поліцейських.

Професійну вендету оголосив колишній коп Крістофер Дорнер, якого звільнили  у 2008-му. У минулий четвер він раптово напав на патрульних, убив офіцера і поранив іще двох. А перед цим застрелив дочку поліцейського та її бойфренда. Дорнера шукають уже 4 дні, і за цей час від куль поліцейських постраждали дві жінки, машина яких була схожа на пікап підозрюваного. Правоохоронці налаштовані рішуче

Самый дорогой дом в США оценили в 135 млн долларов

Кріс Віцино, заступник голови департаменту поліції Ріверсайда : " Ми зазирнемо під кожен камінь, за кожен ріг, обшукаємо гірські вершини. Департамент поліції кинув усі свої ресурси на пошуки злочинця, який загрожує нам".

Кілер направив колишнім товаришам по службі послання, в якому обіцяє мститися за несправедливе, на його думку, звільнення. Колишній полісмен заявив, що копів зсередини нищать садизм і корупція. Дорнер вважає, що расові забобони змусили керівництво звільнити його після скарги на напарницю, яка у 2007-му нібито побила людину під час затримання.  У результаті Дорнер пообіцяв розібратися з півсотнею екс- колег, які, на його думку, винні в тому, що він втратив роботу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: полиция общество лос-анджелес киллер
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1807
Загрузка...
Загрузка...