Не встиг упасти, а його вже продають. Фрагменти метеориту, який так налякав росіян - вже виставили на продаж в Інтернеті. Росіяни, які нібито знайшли частини космічного тіла, готові віддати їх всього за 10-15 доларів. Це за уламок до одного сантиметра. Є й шматки за сотні доларів. Тим часом фахівці застерігають від підробок. Мовляв, під прикриттям челябінського метеорита спритники продаватимуть звичайне каміння.

 Золоті осколки. Охочі підзаробити росіяни шукати уламки метеорита Чебаркуль не припиняють ні вдень, ні вночі. Тим паче, що плацдарм чималий - за висновками науковців, шматки колишнього астероїда розлетілися на сто квадратних кілометрів.  На метеоритному ажіотажі прибутків очікують й продавці космічних уламків іншого походження. За один грам на різних інтернет-сайтах просять від двох доларів.

Астрономы предложили по-новому "взвешивать" черные дыры |

Анатолій Казанцев, науковий співробітник астрономічної обсерваторії : "Може хтось і купує, вибачте, кому вони потрібні. Вони потрібні лише науковцям. Або хто хоче хвастатися перед своїми гостями, що у нього є космічне тіло. Ну звичайно, якщо не виключити такий момент, що там в його шматочку може бути якийсь дорогоцінний метал. Але поки крім заліза та нікелю не знайдено таких металів, щоб їх можна було б розгледіти".

Та справжніх поціновувачів метеоритів як у світі, так і в Україні - достатньо. Бо володіти навіть камінцем, який кілька тисяч років блукав у космосі - то вже престижно. Киянин Сергій кілька уламків й собі придбав, але не для колекції. А для наочної демонстрації теоретичного матеріалу. Їх він показує своїм учням.

Что если на Землю упадет астероид

Сергій Старий, керівник астрономічного гуртка : " Цей шматок - це шматок Сіхоте-алінського метеориту, він впав у 48 році на  Далекому сході, це був великий метеоритний дощ. Це залізний метеорит,на ньому така чорна обплавлена поверхня специфічна".

За три свої екземпляри чоловік заплатив у інтернет- магазинах близько шестисот гривень. Однак вірити першому-ліпшому оголошенню про продаж уламка з космосу не варто. Інакше можете придбати звичайне каміння.

Ущерб от падения метеорита в России оценили в 400 миллионов

Сергій Старий, керівник астрономічного гуртка : " Якщо у вас є бажання купити метеорит, зайдіть на відомий інтернет- магазин і придбайте. Вони за своє їм"я піклуються. І це буде реальний метеорит. А сам сертифікат зараз можна зробити навіть із голографічними печатками".

Метеорити - це ще й гарний шанс підзаробити. Наприклад, жінки просто в захваті від прикрас із космічними уламками. Тим паче, що на території України шматків космічних тіл предостатньо.   За офіційними даними, метеорити тут падали понад 40 разів.  Перевірити справжність уламка та видати сертифікат в Україні може лише один орган - комітет із метеоритів. Та будьте готові до того, що вам доведеться поділитися знахідкою, якщо не віддати її повністю. Бо це - власність держави.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена интернет астролог метеорит
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 6209
Загрузка...
Загрузка...