Законодавчо знайти роботу стало легше. Новий документ про зайнятість уже вступив у дію. Та на практиці нічого не змінилося. Центр зайнятості чекає постанов від уряду із роз’ясненнями щодо порядку його реалізації.

Топ-15 резюме, которые помогут найти работу мечты

А працівники  рекрутингових агентств кажуть, переважно нововведення  - суто декларативні. Приміром, заборона  дискримінації за віком і статтю. Багато компаній давно не вказують таких побажань у вакансіях. Але наймають саме тих працівників, які їх влаштовують. І довести, що людині відмовили через цей критерій, неможливо.  Однак кажуть, найбільше роботодавців обурює обов'язковий прийом  соціально незахищених працівників.  Це зокрема самотні матері, люди пенсійного віку, колишні ув’язнені і ті, хто пройшов примусове лікування у наркодиспансері. Під час звільнення робітників - компанії змусять інформувати центр зайнятості про відкриття вакансії. Якщо штат підприємства понад 20 осіб -  5 відсотків персоналу мають набирати саме за направленнями.  Та невеликі фірми вже знають як обійти таку норму.

Как найти работу после 50. Практические советы

Алла Коняєва, експерт ринку праці : " Увольняя человека они сокращают должность и изменяют штатное расписание и потом когда штатное расписание нужно расширить, они его расширяют и вводят должность назад, таким образом в общем-то вакансий для центра занятости не образумиться".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа законопроект документ роботодатели
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1524
Загрузка...
Загрузка...