Замість пензля - праска. Олександр Пелешко вже кілька місяців пише картини за допомогою звичайного побутового пристрою. Каже, інструмент має бути найпростіший - без тефлонового покриття й Отворів для пару. Що менші його розміри, то краще.  Нагріває праску на режимі для шовку,  і починає розтоплювати на ній воскову крейду.

У Парижі відкрили виставку "Між війною та миром"

Олександр Пелешко, художник : " От я прилаштував і потягнув. Причому треба тягнути від початку до кінця і от вийшов перший шар".

Папір для картин ліпше брати глянцевий, аби праска добре ковзала. Автор каже, зазвичай  твори самі собою вимальовуються. Але буває задум один, а прилад його змінює на зовсім інший.

Олександр Пелешко, художник : " Приваблює тем, що у неї є несподіваність, якась загадка, от ти починаєш наносити крейдочку на праску , вона розтоплюється, коли уже представляєш до картону , то з’являється зовсім не сподіваний цікавий сюжет. Якого ти можливо навіть і не очікував".

Техніка малювання на стільки сподобалася дружині художника, що вона вирішила спробувати і собі. За професією жінка інженер проектувальник. Але це їй не завадило створити кілька власних робіт.

Фільм "Поза дитини" здобув головний приз у Берліні

Лариса Січко, дружина художника : " Спробувала, пару робіт у мене є, але вони біль такого абстрактного характеру".

Картини створені праскою надають рельєфності малюнку. Тому їх можуть бачити незрячі.

Лариса Січко, дружина художника : " Одна з картина. Чоловік купив своїй незрячі дружині. І завдяки тому що там є рельєф  і  вона це все пальцями прощупала, вона кожну гілочку відчула і у неї така була радість, що каже я її побачила".

Нині Олександр Пелешко активно удосконалює техніку і планує передати майстерність своїм учням.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: художник картина искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 944
Загрузка...
Загрузка...