Замовили їжу додому? Чи придбали комп'ютер в інтернет- магазині? Чекайте, поки кур’єр подолає затори ( у столиці вони найдовші) і вже потім з'явиться у вас на порозі. Скільки зголоднілим українцям обходиться довгий шлях посильного до їхньої квартири, - дізнавалась Маргарита Кузьміна.

" Доставка осуществляется на протяжении часа-полутора. Пожалуйста. Ожидайте ваш заказ".

Кур’єр Ярослав поспішає на замовлення. Працює в службі доставки їжі з ресторанів.  Клієнти чекають гарячих страв. Щоб не охололи, - везуть в спеціальній термосумці. Затори на дорогах часто вносять свої корективи в плани.

Интернет-продажи: 10 способов получить отзывы покупателей

Ярослав Кузнєцов, кур’єр : "Иногда возмущаются, конечно. Но, в основном. Все люди понимают, что такое  Киев".

Ярослав до автомобільних черг звик. Іноді, аби вчасно доставити їжу, - пересідає на громадський транспорт.

Ярослав Кузнєцов, кур’єр : " Прошлой зимой, когда город стоял полностью и пришлось бросать машину, брать такси даже, и ехать к клиенту другой дорогой. Потому что я вообще не мог никуда сдвинуться".

Якщо ж водій вирішує чекати, допоки затори розсмокчуться самі собою, - дарма спалює бензин. Та ці витрати компанія не завжди враховує в остаточній вартості замовлення клієнта. Здебільшого ціна на доставку залежить від кілометражу в таксі.

Павло Левчук, директор з маркетингу служби доставки їжі : " У нас есть интеллектуальные системы, которые просчитывают маршрут не по прямой, а реально с учетом движения. Также иногда сюда учитываются такие факторы как переезд с одного берега на другой, либо же тяжелое положение на дорогах, такой как пробки". 

Украинцы проводят в интернет-очередях до 30 часов в год

Дедалі частіше товари приносять до будинків піші кур’єри. Так економніше для компанії, і дешевше для клієнта. Вони можуть дістатись на метро, а отже: не потраплять у затори. В деяких магазинах вартість доставки пішки і на машині - однакова.

Олексій Брижко, начальник відділу доставки інтернет-магазину : " Я думаю, что пробки никто не плюсует. Я думаю, что по большому счету доставка больше зависит от того, какой километраж за город. По Киеву компания может предоставлять там бесплатную доставку. Какую-то, но у них это заложено в стоимость товара".

Правила покупок в Интернет-магазинах: плюсы и минусы

Отже, повністю безкоштовної доставки товарів не знайти. Якщо грошей з клієнтів за сервіс бізнесмени брати не будуть, то і працювати їм невигідно. Адже вдень великі компанії отримують сотні замовлень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина пробки доставка курьер
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1361
Загрузка...
Загрузка...