Італійський кутюр'є Валентіно Гаравані відкрив віртуальний 3D-музей свого одягу. Знаменитий дизайнер розробляв цей проект майже два роки. В цьому йому допоміг партнер - Джанкарло Джамметті.

Валентіно створив 3D-музей дизайнерського одягу. Презентація віртуальної експозиції відбулася у нью-йоркському Музеї сучасного мистецтва. Це таке собі безкоштовне завантаження додатків для ПК і комп'ютерів Maк. Візуальний контент складається з моделей суконь з описами і ста відеороликів розміщених у віртуальному просторі.

Джанкарло Джаметті, партнер Валентино: "У цей проект ми вклали багато грошей. Але ми з Валентіно вирішили зробити музей абсолютно безкоштовним. Будь-хто зможе завантажити програму, не витрачаючи свої кошти. Я вірю, що це щось дуже важливе для нових поколінь".

Відвідувачі можуть переміщатися по залах музею за допомогою курсору, або меню навігації. Можна переглянути історію створення сукні, її ескізи, рекламні кампанії. На відеороликах також є можливість споглядати майстер-класи Валентино та покази його колекцій.

Валентіно Гаравані, дизайнер: "Я присвятив все своє життя дизайнерському мистецтву. Весь одяг, який я обрав для віртуального музею, я дуже люблю. Мені досить важко визначити мою найулюбленішу модель. Я можу тільки сказати, що мені неймовірно подобається чорний, та чорно-білий колір".

Подібний дизайнерський віртуальний проект став першим для фешн-індустрії. У ай-ті просторі він займає дуже мало місця. Для розміщення ж такого музею в реальності знадобилося біля десяти тисяч квадратних метрів.

Теги: технологии музей 3d валентино
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1016