Влада Пекіна позбавить китайців можливості висловлювати свої погляди анонімно. Жителів міста зобов’язали протягом трьох місяців, після того, як вони заведуть мікроблог, зареєструвати справжнє ім’я та персональні дані в спеціалізованих органах контролю інформації в мережі Інтернет. Як і очікували, китайським блогерам така ініціатива не до вподоби.

Ю Тенлі, студентка: "Мені здається, що це занадто. Мікроблоги – дуже особисте. Я б не хотіла, щоб інші знали, хто я насправді така. Адже тоді, кожний зможе розшукати мене. Я відчуватиму себе так, ніби за мною постійно стежать".

За статистикою, у китайському інтернет-просторі існує триста мільйонів мікроблогів. Утім, ці дані не можна вважати точними, кажуть в адміністрації Пекіна. Адже у однієї людини може бути не один аккаунт. Пекін - експериментальне місто. Якщо практика реєстрації справжніх імен виявиться дієвою, її застосовуватимуть по всій країні.

Ю Гуофу, блогер: "Доволі дивно, що тестувати нововведення вирішили саме на мікроблогах. І наштовхує мене на думку, що коли це буде вигідно уряду, посадовці видалять всіляку анонімність з усього китайського інтернет-простору".

Інтернет-доступ у Піднебесній і без того доволі обмежений. Влада країни вже давно анулювала китайцям доступ до таких соціальних мереж, як Твіттер та Фейсбук. Мотивуючи це тим, що подібні ресурси містять негативну інформацію.

Теги: сеть интернет анонимность
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 578