Китайці - за безпечний секс. У міністерстві охорони здоров’я Піднебесної виробили кондоми, які, як запевняють тамтешні лікарі, можуть захистити людину від будь-яких вірусів.

Здоров’я – найголовніше. Вирішили в Міністерстві охорони здоров’я Китаю та випустили у продаж надміцні презервативи. Посадовці запевняють: ці вироби нового покоління можуть захистити не тільки від небажаної вагітності, але й від різноманітних хвороб. Медики підтверджують: на сьогодні – це єдині кондоми, здатні на сто відсотків захистити людину від проникнення до її організму мікроскопічних бактерій гепатиту Б. А секрет "супер-зброї", у її складі.

Фу Ксіанг, лікар: "Виріб містить лубрикант, який не руйнується під час взаємодії із водою. До того ж ця рідина має помірну кислотність. А тому, сприятливо впливає на жіночий організм та оберігає його від утворення та розмноження хвороботворних бактерій".

Довести унікальність цього товару лікарі пропонують під час експерименту. Презерватив власного виробництва, та три продукти інших фірм опускають до резервуару із водою, в якій є бактерії гепатиту Б. За словами медиків, неякісні кондоми під час досліду, змінюють колір.

Фу Ксіанг, лікар: "Коли дві рідини починають контактувати, утворюється реакція. Результат - зміна кольору презервативу. Це означає, що у його стінки просочились бактерії. Який не змінив колір - можна сміливо вважати таким, що може протистояти впливу шкідливих бактерій".

Утім, безпечний секс китайцям обходиться не дешево.

Дивіться також: Почім в Україні безпечний секс? Або куди поділись дешеві презервативи

Надміцні кондоми коштують вдвічі дорожче за звичайні. Майже три з половиною – чотири долари кожен. Тамтешні медики запевняють: це невеликі гроші за впевненість у власному здоров’ї. Більше того, своєю розробкою готові поділитися. Нині ведуть переговори щодо продажу "супер-презервативів" до Європи.

Теги: китай технологии изобретение презервативы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3518