Один з найбільших блогхостингів LiveJournal запустив нову версію інтерфейсу в режимі бета-тестування для обмеженого кола користувачів.

Всім користувачем цієї соціальної мережі нова версія інтерфейсу стане доступна на наступному тижні.

Серед основних нововведень запуск нової системи розрахунку рейтингу, в якій враховується не тільки кількість передплатників на блог, але і їх якості, повідомив в своєму блозі керівник сервісу в Росії Ілля Дронов. Крім того, в новому рейтингу буде відображатися не тільки нік користувача, а й підзаголовок його журналу.

У самому ж профілі користувачів буде відображатися їх місце в рейтингу (для перших двох тисяч журналів). Також в рейтингу будуть окремо відзначатися записи, для реклами яких використовувалася платна функція "Промо" (розміщення посилання на запис на головній сторінці LiveJournal).

У новій версії інтерфейсу користувачі зможуть рекламувати за допомогою "Промо" не тільки окремі пости, але й весь журнал в цілому, а також спільноти. В поле для введення коментарів з'явилися кнопки можливості форматування тексту та перевірки орфографії.

На даний момент в LiveJournal налічується 5 млн зареєстрованих блогів. Аудиторія LiveJournal становить 30 млн користувачів.

Теги: технологии интерфейс livejournal
Источник: Kyiv Post Просмотров: 693