Договір про створення легендарної ай-ті компанії Apple пустили з молотка. Лот викликав справжній ажіотаж серед покупців. Товар продали за ціною, вдесятеро вищою за стартову.

На аукціоні "Сотбіс" пішов з молотка договір про заснування компанії Apple. Його продали більш ніж за півтора мільйони доларів. Договір підписаний Стівом Джобсом та двома іншими співзасновниками датується 1976 роком. Стартова ціна лота складала сто тисяч. За право володіння договором змагалися тридцять покупців. Переміг лот гендиректор однієї з американських медіакорпорацій.

Річард Остін, директор аукціону "Сотбіс": "Ніхто не очікував, що сума сягне мільйона. Однак цей результат лише доводить важливість подібних документів з точки зору історії та технологічного прогресу. І кількість учасників також це підтверджує".

У цьому році торговельну марку Apple визнано найдорожчим світовим брендом. Міжнародне дослідницьке агентства Мілворд Браун оцінює компанію у сто п’ятдесят три мільярди доларів. Нагадаємо, засновник Apple Стів Джобс помер у жовтні цього року через важку хворобу.

Теги: аукцион технологии apple
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 847