Чоловікам вхід заборонено! Вузьке коло друзів. До того ж однієї статі. Які завжди готові вислухати та допомогти, навіть якщо живуть на іншому боці планети. Тепер це можливо. Щоправда поки що тільки на Туманному Альбіоні. Там, в Інтернет запускають нову соціальну мережу виключно для жінок.

У Британії з’явиться ціла соціальна мережа, виключно для слабкої статі. Над створенням ресурсу три роки поспіль працювала команда з шести жінок та п’яти чоловіків. Останні за іронією долі так і не отримають шанс протестувати кінцевий продукт власного виробництва.

Оле Март, розробник: "Так виглядатиме головна сторінка. На ній відображатимуться усі повідомлення, які отримуватиме користувач. Їх можна буде розділити на чотири категорії – текстові повідомлення, фото повідомлення, опитування та рейтинг".

Остання категорія - рейтинг - вже стала причиною невдоволення. Звичайно серед чоловіків. Адже на суто-жіночому сайті, леді отримають право виставляти оцінки або аналізувати поведінку чоловіків, з якими вони знайомі, ходили колись на побачення, або навіть будують стосунки саме зараз. Керівництво ресурсу запевняє: політкоректність гарантовано.

Александра Чонг, співзасновниця: "Звичайно, якщо ця інформація, якимось чином вийде за межі ресурсу, і чоловік, про якого це написано, прочитає та відчує, що його образили. Він завжди може звернутися до адміністрації і ми негайно видалимо цей матеріал з нашого ресурсу".

МерЕжу планують запустити на початку наступного року. А вже до кінця 2012-го, розробники обіцяють створити спеціальну програму, яка допомагатиме жінкам пліткувати за допомогою смартфонів із виходом в Інтернет.

Теги: технологии британия женщины соцсеть
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 543