Планшетки дешевшатимуть. Уже до кінця року середня ціна таких пристроїв знизиться на 10%. На вітчизняному ринку розгорнули конкурентну боротьбу більше десятка світових брендів. Тоді як іще до середини 2011-ого свою продукцію представляли в основному американські та корейські компанії.

Плашети змагаються зі смартфонами за покупця. Обидва пристрої дають змогу серфити в інтернеті, планувати, вести справи і бути на зв’язку. По суті різниця лише в розмірах екрана. Найпопулярніший - від 5 до 7 дюймів. У липні 2011-го з"явилася продукція понад десяти світових компаній, основна частина ринку - азійські планшети.

"С насыщением рынка, с увеличением предложения на рынке, постепенно есть тренд на снижение цены. Я думаю, что к концу 2011 года средняя цена устройства, в среднем сегменте, будет колебаться в районе 4 600 - 5 тисяч гривен", - надав прогнози Андрій Губинський, керівник управління продуктової категорії " IT" дистриб’юторської компанії.

До кінця року планшети відвоюють собі не більше 2% покупців мобільної техніки. Цей товар усе ще дорогий для широкого загалу. Водночас є дешевші китайські та українські аналоги. За дизайном вони не поступаються, а ось функціонал мають бідніший.

"По качеству они уступают, в основном. Как бы по внешнему виду и по тактильным ощущениям они не уступают аналогам, но, конечно, с браком у них не все в порядке", - погоджуэться Дмитро Ясенович, фахівець системної інтеграції.

За рік у роботі майже 10% реалізованих китайських планшетів виявляли дефекти. А ось підробок на ринку поки що не має. Попит надто слабкий, кажуть фахівці. Тож компанії завозять уживані пристрої. Хоча відрізнити їх на вигляд від нових неможливо, ціна аж на 20% менша. А працюють не гірше. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: смартфоны ubr планшетники
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1384