Російські хлопці та дівчата скоро отримають власний планшетний девайс. Та ще й, як стверджують його розробники, набагато кращий за виріб компанії Стіва Джобса. У Каліфорнії розробляють новітній планшетний комп’ютер. На полицях магазинів у Росії він з'явиться раніше, ніж в інших країнах. Адже фінансують проект росіяни. Компанія "Роснано" інвестувала 700 мільйонів доларів в американське підприємство, під назвою "Пластік Лоджик". Ці кошти відправили на фінансування майже 90 проектів. Та перший у списку – російський планшетник.

"Це працюючий дисплей і практично увесь планшетний комп’ютер. Його можна зігнути. А ще він надзвичайно вузький. А якщо під’єднати його до будь-якого електронного девайсу, то можна змінити увесь контент. Тож, ця тоненька річ з легкістю може замінити студентові запас книжок на цілий рік", - розповідає розробник Стівен Глас.

Новинку перш за все представили на розсуд... ні не студентів. Понесли прямо до кабінету прем’єр-міністра Володимира Путіна. Похизуватися, перш за все, ціною. Адже російський аналог планшетного комп’ютера коштуватиме приблизно 400 доларів. Набагато дешевше, ніж американський Ай-Пед. Розробники пояснюють: пристрій коштує менше, бо його екран пластиковий. Тоді, як в Ай-Педа він скляний.

"Наш найбільший конкурент у найближчому майбутньому – не новітні пристрої. Це просто паперові підручники. Адже чиновники, які займаються освітою, нині з недовірою ставляться до новітніх розробок", - пояснює розробник Стівен Глас.

Вже наступного року, російський планшетник у тестовому режимі почнуть використовувати учні кількох шкіл країни. Якщо за рік успішність у навчанні зросте, такі комп’ютери зможуть отримати всі 13 мільйонів російських школярів. Втім, експерти індустрії наполягають: списувати Ай-Пед ще зарано. Адже на відміну від свого російського конкурента американський ПК має доступ до Інтернету. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: россия ubr планшетник роснано
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 457