Упродовж квітня-червня цього року Укрзалізниця обладнає 1100 вантажних електровозів пристроями систем супутникової навігації. Про це повідомили у прес-службі органу. Таке рішення прийняте за результатами наради при генеральному директору про підсумки випробувань обладнання систем супутникової навігації, яким для тестування було обладнано 18 вантажних локомотивів. Передача інформації буде здійснюватись за допомогою технології GPRS через канали операторів мобільного зв’язку.

Випробування обладнання систем супутникової навігації здійснювалося з 25 лютого по 10 березня на дільницях колії Одеської, Південно-Західної та Південної залізниць.

В ході випробування було встановлено, що обладнання систем супутникової навігації забезпечує передачу інформації про місце знаходження локомотивів у режимі реального часу, що дає можливість контролювати використання тягового рухомого складу. Також використання систем супутникової навігації сприятиме зменшенню витрат за рахунок раціонального використання рухомого складу.

„Впровадження на локомотивах обладнання систем супутникової навігації дозволить оптимізувати роботу диспетчерів, чергових по депо, відійти від ручного заповнення інформації і у другому півріччі перейти до формування електронного графіка проходження поїздів”, - зазначив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак.

Як повідомив генеральний директор Укрзалізниці, одночасно проводитиметься робота щодо створення електронної схеми об’єктів інфраструктури залізниць України. У сукупності із використанням на локомотивах обладнання систем супутникової навігації це сприятиме автоматизації управління перевізним процесом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: укрзализныця gps
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 672