В Австралії проходять міжнародні перегони автомобілів, які працюють винятково на сонячних батареях. Тут все залежить не від швидкості, з якою рухається транспортний засіб, а від кмітливості його розробників. Адже головне для таких своєрідних картів - правильний дизайн корпусу.

В Австралії стартували міжнародні перегони автомобілів на сонячних батареях. Дистанцію понад три тисячі кілометрів проходитимуть одразу 37 таких машин, які мають досить футуристичний дизайн. Організатори розраховують, що марафон триватиме тиждень. Втім, уже зараз починають вимальовуватися лідери. Наразі попереду команда з Японії. За нею ідуть пілоти з Нідерландів. Замикають трійку лідерів американці.

"На наше переконання, головне в перегонах це дотримуватися стратегії. Наразі ми задоволені результатом. Поки що йдемо на другому місці, але це також стратегія", – обіцяє лідер команди з Нідерландів П'єр Зонненвельд.

Найбільша складність для учасників перегонів на сонячних авто це те, що вільно пересуватися автомобілі можуть тільки вдень. Вночі ж все залежить від потужності та заряду акумулятора. Тож головне, кажуть спортсмени, створити правильну форму машини. Вона насамперед має бути обтічної форми. Що дозволяє розвивати та утримувати тривалий час швидкість на рівні 90 кілометрів за годину. У цьому на власному досвіді переконалися фаворити змагань.

"На початку перегонів ми були на 5 місці. А зараз – на першому. Красномовні результати. Ми довго працювали над нашим автомобілем. Гадаю, зробили, все необхідне, аби стати переможцями", - розповів лідер команди з Японії Шо Кашівагі.

До кожної команди входять не менше ніж 13 осіб. Лише троє з них водії. Решта – техніки та інженери. Адже, для того, щоб у разі потреби розібрати та знову скласти таке сонячне авто потрібні сила та розум щонайменше десяти людей. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: австралия гонки ubr авто на солнечных батареях
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 758