"Візир" може додавати до реальної швидкості автомобіля вісімнадцять зайвих кілометрів, якщо його застосовувати в авто, що рухається. Таке заявляють у федерації захисту прав водіїв і вимагають публічного тестування приладу.

Тим не менше вже з четверга всі мобільні бригади ДАІ розпочнуть масово використовувати пристрій для вимірювання швидкості в режимі патрулювання. В Державтоінспекції повідомили - "Візир" пройшов випробовування і готовий до роботи. Ловити порушників дозволили, як в межах міст так і на дорогах міжміського сполучення.

Правники вважають, що використовувати "Візир" не можна - оскільки він налаштовується у ручному режимі. А згідно з останнім наказом МВС, вимірювати швидкість автомобілів можна лише технічними засобами з автоматичним режимом роботи. До того ж, "Візир" суттєво помилятиметься у показах.

Лев Каплан, віце-президент федерації захисту прав водіїв: "Есть такое понятие как наложение скоростей. Если я движусь со скорость 60 километров, а навстречу мне едет патрульный автомобиль со скоростью 60 километров то естественно идет наложение скоростей и эта скорорость погрешность в сторону увеличения скорости"

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: проверки скорость гаи визирь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1706