Уряд Грузії ухвалив рішення замінити послів у 18 країнах. Про це повідомляє грузинський громадський мовник. Серед послів, які будуть відкликані найближчим часом – посли в Чехії, Великій Британії, Бельгії, Люксембурзі, Угорщині, а також – глави місій в Раді Європи та Євросоюзі.

Кличко и Саакашвили подписали соглашение о сотрудничестве

"Мені повідомили, що ряд послів будуть звільнені з роботи. Я не писала заяви про звільнення, але, наскільки мені відомо, відповідний наказ про звільнення послів буде видано найближчим часом. Нічого особливого і дивного в тому, що новий уряд бажає призначити на високі дипломатичні посади свої кадри, немає, хоча ні в якому разі я не поділяю звинувачення в тому, що нібито я в своїй роботі керуюся не інтересами країни, а вузькопартійними інтересами. Це – абсурд", – заявила посол Грузії в Євросоюзі Саломе Самадашвілі.

У свою чергу голова парламентського комітету з євроінтеграції Грузії Віктор Долідзе запевнив, що відкликання послів ведеться не за політичною ознакою.

"Сумніваюся, щоб тут були інші причини. Для мене це дуже делікатна тема, оскільки я сам був послом, і зараз серед них багато моїх друзів і колег, з якими мені довелося працювати. Але якщо їх звільнення переросте в політичну мотивацію, це буде дуже погано. Ми написали їм листи, в яких просили, щоб вони сконцентрували увагу на тих політичних обставинах, які були в передвиборний період, щоб вони поставили на чільне місце професійну честь і на її основі робили кроки. Дуже шкода, що не всі врахували наші поради", – заявив він.

Новое правительство Грузии "ломает себе шею", считает Саакашвили

Як відомо, нова влада Грузії провела арешти своїх попередників. Так було заарештовано міністра оборони Бачо Ахалаю, начальника Об’єднаного штабу Збройних сил Ґіорґі Каландадзе і командира 4-ї бригади Зураба Шаматаву. Колишнього прем’єр-міністра Грузії Вано Мерабішвілі запідозрили у спробі виїхати з країни із фальшивим документом. Екс-прем'єр вважає заяву МВС Грузії про почате проти нього слідство за фактом спроби незаконного перетину кордону та використання підроблених документів "абсурдним" і таким, що "виходить за всі межі". Екс-міністра енергетики Грузії Алеко Хетагурі та колишнього міністра освіти Ніка Гварамія (нині директор телекомпанії "Руставі-2") було затримано в Грузії за підозрою в перерахуванні коштів фіктивному підприємству.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: ес грузия послы
Источник: Тиждень Просмотров: 973
Загрузка...
Загрузка...