У зв’язку з проведенням Євро-2012 в Польщі знизиться рівень безробіття. Про це повідомив міністр праці та соціальної політики Польщі Владислав Косиняк-Камиш в своєму коментарі Польському інформаційному агентству (PAP). Урядовець переконаний , що чемпіонат буде не лише гарним приводом показати туристичні переваги країни, а й можливістю створити нові робочі місця, повідомляє інфоцентр "Україна 2012".

"Працевлаштування збільшиться особливо в таких сферах, як логістика, транспорт, готельна справа, гастрономія", - відзначив міністр.

Тож молодь матиме можливість отримати неоціненний досвід роботи не лише в волонтерській службі.

Однак В.Косиняк-Камиш зазначив, що частина працевлаштованих на час проведення Євро-2012 може втратити роботу після завершення турніру.

Нагадаємо, під час волонтерської програми УЄФА Євро-2012 було відібрано 5 500 добровольців, що працюватимуть в Україні та Польщі під час проведення матчів турніру.

Нагадаємо, що в Україні створення тимчасових робочих місць для працевлаштування безробітної молоді під час підготовки до Євро-2012 ініціює Державна служба зайнятості. Про це раніше заявляла перший заступник директора Державного центру зайнятості Наталія Зінкевич. Відтак, окрім волонтерської зайнятості, молоді пропонується стати стюардами, а також долучитися до громадських робіт.

Теги: польша безработица евро-2012
Источник: УНН Просмотров: 700