Золотовалютні резерви Росії скоротилися на 2,9 мільярда доларів за тиждень (до 26 жовтня) через негативну переоцінку євро і золота, що дешевшали на глобальних ринках. Все це призвело до падіння резервів РФ до рівня 526,5 мільярда доларів з 13-місячного максимуму 529,4 мільярда доларів, досягнутого на попередньому звітному тижні, пише Reuters.

Reuters: Россия сбивает лоукостеров бюрократическими рогатками

"Зниження резервів було переважно пов'язане з негативним ефектом переоцінки активів, що знаходяться в портфелі регулятора. Найбільший внесок був зроблений девальвацією євро, а негативна динаміка також була зафіксована у золота, британського фунта та європейського держборгу", - повідомив Дмитро Харлампієв з банку Петрокоммерц.

На його думку, негативна переоцінка валюти скоротила обсяг резервів на 1,9 мільярда доларів. Схожі цифри і у Артема Бірюкова з банку HSBC - за його оцінкою, всього негативна переоцінка валютної компоненти завдала російським резервам втрату у 1,8 мільярда доларів, з них на євро довелося 1,5 мільярда доларів.

Откажется ли Россия от популистской бюджетной политики в отношении расходов

У травні 2012 року ЦБ Росії оприлюднив структуру резервів, де частка долара на 1 січня 2012 року зросла до 45,5% з 45,2% на 1 січня 2011 року. Частка євро скоротилася до 42,1% з 43,1%, фунта - до 9,2% з 9,3%, частка японської єни не змінилася, становивши 1,6%, канадського долара - зросла до 1,6% з 0,8%.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: золото валюта россия экономика
Источник: Экономическая правда Просмотров: 792